Wie is wie

Directie
Guy Uyttebroeck - guy.uyttebroeck@destelheide.be

Coördinator Hanenbos
Liesbet Van Lil - liesbet.vanlil@destelheide-hanenbos.be

Administratie
Coördinator:
Peter Schoukens - peter.schoukens@destelheide.be

Assistent financiën en personeel:
Leen Jespers - leen.jespers@destelheide-hanenbos.be

Assistent onthaal en reserveringen:
Annelies Mertens - annelies.meertens @destelheide.be

Medewerkers:
Anne Decremer
Veerle Meurisse
Audrey Muschter
Geert Struelens
 

Catering
Coördinator:
Steve Berghmans - steve.berghmans@destelheide.be
Assistenten:
Bart Herremans - bart.herremans@destelheide.be
Paul Royer - paul.royer@destelheide-hanenbos.be

Medewerkers:
Vanessa Bergmans
Karine Elpers
Anne Haelterman
Chafia Hamdaoui
Florian Rosetti
Chantal Vandenbrande
Karina Vanmackelbergh
Nancy Vetsuypens
Marina Weemaels
An Wustenberghs

Kunsteducatieve dienst – Dharts
Coördinator:
Lies Jacob - lies.jacob@destelheide.be

Assistent:
Lien Annicaert - lien.annicaert@destelheide.be

Medewerkster:
Eline Leonard – eline.leonard@destelheide.be

Techniek en schoonmaak
Coördinator:
Gert Taveirne - gert.taveirne@destelheide.be
 

Techniek
Joery Evenepoel
Michel Sermon
Vladimir Mammadov
 

Schoonmaak
Teamleader:

Fatima Nuñez Mejia - fatima.nunezmejia@destelheide.be

Evelien Bergmans
Luc Cammaert
Melanie Laus
Naomi Meso Nsangu
Pamela Mokoka Mbeba
Josephine Mola
Martha Torres Perez
 

Huisbewaarder

Bart Herremans – bart.herremans@destelheide.be